Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/fox652/public_html/system/database/mysql.php on line 6
ZyXEL SFP

ZyXEL SFP

Visualización: Lista / Mosaico
Mostrar:
Ordenar por:
Image Description Price
SFP-100TX
SFP-100TX
ZyXEL Fast Ethernet SFP, RJ45, 100m
$35.00
SFP-100FX-2
SFP-100FX-2
ZyXEL Fast Ethernet SFP, Duplex LC, 1310nm, MMF, 2km
$25.00
SFP-100LX-20
SFP-100LX-20
ZyXEL Fast Ethernet SFP, Duplex LC, 1310nm, SMF, 20km
$25.00
SFP-100BX1310-20-D
SFP-100BX1310-20-D
ZyXEL Fast Ethernet SFP, 100Base-BX-U, TX-1310nm RX-1550nm, SMF, 20km, DDMI
$35.00
SFP-100BX1550-20-D
SFP-100BX1550-20-D
ZyXEL Fast Ethernet SFP, 100Base-BX-D, TX-1550nm RX-1310nm, SMF, 20km, DDMI
$35.00
SFP-1000T
SFP-1000T
ZyXEL Gigabit SFP, 1000Base-T, RJ-45 Copper, 100m
$35.00
SFP-SX-D
SFP-SX-D
ZyXEL Gigabit SFP, 1000Base-SX, 850nm, MMF, 550m, DDMI
$25.00
SFP-LX-10-D
SFP-LX-10-D
ZyXEL Gigabit SFP, 1000Base-LX, 1310nm, SMF, 10km, DDMI
$29.00
SFP-LHX1310-40-D
SFP-LHX1310-40-D
ZyXEL Gigabit SFP, 1000Base-LHX, 1310nm, SMF, 40km, DDMI
$45.00
SFP-ZX-80-D
SFP-ZX-80-D
ZyXEL Gigabit SFP, 1000Base-ZX, 1550nm, SMF, 80km, DDMI
$65.00
SFP-BX1310-10-D
SFP-BX1310-10-D
ZyXEL Gigabit SFP, 1000Base-BX-U, TX-1310nm RX-1490nm, SMF, 10km, DDMI
$35.00
SFP-BX1490-10-D
SFP-BX1490-10-D
ZyXEL Gigabit SFP, 1000Base-BX-D, TX-1490nm RX-1310nm, SMF, 10km, DDMI
$35.00